Paulina-Kania-Olejnik
Dr

Paulina Kania-Olejnik

Chirurg naczyniowy
Umów wizytę
Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej, absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Na co dzień pracuję w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej, Angiologii i Flebologii Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach Ochojcu na stanowisku młodszego asystenta. Swoje doświadczenie chirurgiczne zdobywałam w Oddziale Kardiochirurgii GCM, gdzie pracowałam i uczyłam się pod okiem wybitnych specjalistów. Dodatkowo rozwijałam swoje umiejętności jako chirurg wolontariusz w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej w Katowicach i Oddziale Chirurgii Dziecięcej w Cieszynie.

Dodatkowo zajmuję się medycyną i flebologią estetyczną, doskonaląc się pod okiem doświadczonych specjalistów i uczestnicząc w licznych kursach praktycznych.
W pracy zawodowej niezwykle ważny jest dla mnie dobry kontakt z pacjentem, pełne zrozumienie problemu i dążenie do wspólnego sukcesu terapeutycznego. W pracy chirurgicznej kładę nacisk na bezpieczeństwo i wysoką jakość wykonywanych zabiegów. W zabiegach medycyny estetycznej ważne są dla mnie naturalne efekty przeprowadzanych zabiegów, podkreślanie naturalnego piękna. Zabiegi dopasowuję indywidualnie do każdego Pacjenta oraz jego oczekiwań.

Każdy zabieg poprzedzam dokładnym wywiadem lekarskim, rozmową z Pacjentem, rozpoznaniem jego potrzeb, poradą i informacją o możliwościach uzyskania pożądanych efektów, a także wystąpieniu ewentualnych skutków niepożądanych. Wyczerpująca informacja, a także rozmowa o potrzebach, oczekiwaniach i obawach pacjenta jest niezwykle ważna, aby Pacjent w pełni świadomie mógł poddać się zabiegom, a także w celu ustalenia optymalnego, zadowalającego i bezpiecznego leczenia.
crossmenuarrow-left